Ksiega gosci

*   Zdobywanie tytułów w WCF
Koty w klasach od 03 (Grand European Champion) do 04 (Grand European Premior) muszą wystąpić na trzech międzynarodowych wystawach WCF w trzech różnych krajach i otrzymać 3 certyfikaty na tytuł od trzech różnych sędziów.
Jedna z wystaw musi być poza własnym kontynentem.

W klasach od 05 (European Champion) do 08 (Grand International Premior) muszą wystąpić na trzech międzynarodowych wystawach WCF w trzech różnych krajach i otrzymać 3 certyfikaty na tytuł od trzech różnych sędziów.

W klasach od 09 (International Champion) do 12 (National Premior) muszą wystąpić na trzech międzynarodowych wystawach WCF w dwóch różnych krajach i otrzymać 3 certyfikaty na tytuł od trzech różnych sędziów.

W klasach 13 (Open Class Unneutered) i 14 (Open Class Neutered) muszą wystąpić na trzech międzynarodowych lub krajowych wystawach WCF i otrzymać 3 certyfikaty na tytuł od trzech różnych sędziów.


Koty z klasy od 01 (World Champion) do 04 (Grand European Premior) mogą być nominowane do nagrody Honor Price

W klasach od 05 (European Champion) do 14 (Open Class Neutered) wszystkie koty mają prawo ubiegać się o "Best of Breed" ("Best of Neuter"), "Best in Show" ("Best in Show Neuter")


---------------------------


  Kalkulator daty porodu
  Jak uzyskać u kociaka "dobrą" wagę ciała w wieku 9 tygodni życia?
  Kategorie kotów - wg WCF
  Zdobywanie tytułów w WCF
  Klasy wystawowe i tytuły WCF
  Wzór (wszystkie rasy)
  Kolory oczu (wszystkie rasy)
  Oznaczenia kolorystyczne (wszystkie rasy)
 

Projekt grafiki: Izabela Kurkiewicz   
Copyright (c) 2006 hodowla Uroczysko. Wszelkie prawa zastrzeone   
Valid CSS! Valid XHTML 1.0 Transitional